K2 Search na I <3 Marketing & Social Media

K2 Search na I <3 Marketing & Social Media
5 (100%) 2 votes

Na początku minionego miesiąca w warszawskich Złotych Terasach odbyła się III edycja konferencji I <3 Marketing & Social Media. Całe wydarzenie było podzielone na kilka bloków, które skupiały się m.in. na sposobach budowania relacji z klientem, współpracy brandów z influencerami, a nawet zarabianiu na wirtualnej rzeczywistości.

Choć konferencji marketingowych w Polsce cały czas przybywa, nie da się ukryć, że nie każda z nich prezentuje zadowalający poziom i nie z każdej da się wyciągnąć interesujące nowinki branżowe. Warto zatem zaznaczyć, że wydarzenie organizowane przez Sprawny Marketing należy do pierwszej ligi konferencji marketingowych w nadwiślańskim kraju. W związku z tym nie mogło na niej zabraknąć ekipy K2 Search. Konferencja była poświęcona przede wszystkim, jak sama nazwa wskazuje, zagadnieniom związanym z social media. Było zatem o zmianach na Facebooku, upodabnianiu się Instagrama do konkurencji, wyciąganiu korzyści biznesowych z niedocenianego przez wielu LinkedIna czy nawet o nowinkach w postaci Virtual Reality Marketing. Całość poprowadzona przez branżowe tuzy, starające się wyjrzeć za marketingowy horyzont? Czy było jednak cokolwiek o voice search, mobile first index i zmianach w wyszukiwarce?

Na te tematy szerzej wypowiedział się nasz Head of SEO – Cezary Glijer, który udzielił wywiadu Tomaszowi Frontczakowi podczas pierwszego dnia konferencji. Cały wywiad możecie obejrzeć/usłyszeć poniżej.

https://www.facebook.com/SprawnyMarketing/videos/10154256924852256/?autoplay_reason=all_page_organic_allowed&video_container_type=4&video_creator_product_type=0&app_id=273465416184080&live_video_guests=0

Marcin Górniak
SEO Specialist w K2 Media S. A.
Miłośnik wirtualnych mediów pełną gębą. Oceniam, analizuję, optymalizuję i robię co mogę, by Klient nie musiał powtarzać: „ale zrób Pan, żeby było dobrze”. Nie trzeba mówić – już jest dobrze. Lubię opowiadać, dużo i zazwyczaj z sensem. Do tej pory mogłem czynić to zarówno przed kamerą jak i na antenie radia.

Wyznaję zasadę, że trwanie w miejscu to śmierć, zarówno życiowo, jak i zawodowo. Promuję czynny tryb życia, uwielbiam brać udział w biegach, grać w siatkówkę i bilard. Konsumuję kulturę niczym Kubuś Puchatek miód! Digitalem zajmuję się od dwóch lat.

Z K2 Media jestem związany od 2016 roku. Wierzę, że SEO połączone z odpowiednio prowadzonymi działaniami UX oraz zrozumieniem potrzeb klienta, to przepis na sukces!