Grupa K2 od ponad 19 lat konfiguruje rzeczywistość, zmieniając nowe pomysły i technologie w konkretne rezultaty biznesowe dla naszych klientów. Pracując z największymi oraz najbardziej wymagającymi organizacjami w Polsce, w twórczy sposób wykorzystujemy Internet i nowe media w obszarach marketingu, sprzedaży i obsługi klienta.

K2 Search to spółka wyspecjalizowana w marketingu w wyszukiwarkach. Wszystkie prowadzone projekty opieramy na wiedzy. Jesteśmy ekspertami od wyszukiwarek co potwierdzają certyfikaty uzyskane przez naszych specjalistów. Dzięki zapleczu Grupy K2 oferujemy klientom kompetencje kreatywne, mediowe, produkcyjne i technologiczne.

Do tej pory mieliśmy okazję współpracować z następującymi firmami:

BRAND FIRMA SERWIS WWW
4F OTCF S.A. 4f.com.pl
Agora Agora S.A. agora.pl
Akb AKB sp. z o.o. akb-poland.com
Arte ARTE sp. z o.o. arte.pl
Asarto Polkan S. z o.o. asarto.pl
Atlas ATLAS sp. z o.o atlas.com.pl
Atm ATM Grupa S.A. atmgrupa.pl
Bibby Bibby Financial Services sp. z o.o. bibbyfinancialservices.pl
BIK (CODE) Biuro Informacji Kredytowej S.A. bik.pl
BLM Annabelle Minerals BLM sp. z o.o. eshopannabelle.com
annabelleminerals.pl
BOSCH Robert Bosch sp. z o.o. bosch.pl
Bricomarche MGI Polska sp. z o. o. bricomarche.pl
BZ WBK Banku Zachodniego WBK S.A. bzwbk.pl
Care Experts Care Experts sp. z o.o. careexperts.pl
Carrefour Carrefour Polska sp. z o.o. carrefour.pl
Cinema City Cinema City Poland – CC Sp. z o.o. Sp.j. cinema-city.pl
CMD Centrum Medyczne Damiana Holding Sp. z o.o. damian.pl
Costa Coffee Polska Costa Coffee Polska S.A. costacoffee.pl
COTY Coty Polska sp. z o.o. coty.pl
Dometic Dometic Poland sp. z o.o. dometic.pl
Edipresse Edipresse Polska S.A. edipresse.pl
Edom Edom spółka z o.o. edom.pl
Flügger Flügger sp. z o.o. flugger.pl
Garmory Garmory sp. z o.o. sp. k. garmory.pl
Getin Bank Getin Noble Bank S.A. getinbank.pl
Golden Rose Golden Rose sp. z o.o. goldenrose.pl
Hochland Hochland Polska sp. z o.o. hochland.pl
Holland House Hotrest sp z o.o. hollandhouse.pl
IDG International Data Group Poland S.A. idg.pl
Ikea IKEA Retail sp. z o.o. ikea.com
ING ING Bank Śląski S.A. ingbank.pl
Innova Capital Innova Capital innovacap.com
intermarche SCA PR Polska sp. z o.o. intermarche.pl
Janssen-Cilag Polska Janssen-Cilag Polska sp. z o.o. janssen.com
K2 K2 Internet S.A. k2.pl
Keko Grupa keko.pl sp. z o.o. keko.pl
Konsalnet Konsalnet Holding S.A. konsalnet.pl
Krakowski Kredens Krakowski Kredens Tradycja Galicyjska S.A. krakowskikredens.pl
Le Pukka Concept Store Le Pukka Katarzyna Kuźma lepukka.pl
LG LG Electronics Polska sp. z o.o. lg.com
Liberty Liberty Seguros Compania de Seguros y Reaseguros S.A. lu.pl
LOREAL L’Oréal Polska sp. z o.o. loreal.pl
Lot Catering DO & CO Poland sp. z o.o. doco.pl
MDPL (Audioteka) Audioteka S.A. audioteka.com
Medicover Medicover sp. z o.o. medicover.pl
Medipartner Medi Partner sp. z o.o. medipartner.pl
Meritum Alior Bank S.A. aliorbank.pl
Microsoft Microsoft sp. z o.o. microsoft.com
MMC Mobile Marketing Center sp. z o. o. mobilemarketingcenter.pl
money makers Money Makers TFI S.A. moneymakers.pl
Neoxen ICN Polfa Rzeszów S.A. neoxen.pl
Nepentes Nepentes Pharma sp. z o.o. nepentes.pl
Neuca NEUCA S.A. neuca.pl
Nutricia NUTRICIA Polska sp. z.o.o. nutricia.com.pl
ODiTK ODiTK Consulting sp. z o.o. oditk.pl
Oktawave Oktawave sp. z o.o. oktawave.com
Omega Pharma Omega Pharma Poland sp. z o.o. omega-pharma.pl
PGE PGE Polska Grupa Energetyczna S.A. gkpge.pl
Philips Sound Koninklijke Philips N.V. philips.pl
PKO BP PKO BP S.A. pkobp.pl
PLAY P4 sp. z o.o. play.pl
Polonus Polonus S.A. pkspolonus.pl
Polpharma Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A. polpharma.pl
Promedica24 Promedica Care sp. z o.o. promedica24.com.pl
PZU PZU S.A. pzu.pl
Rabbit Action Rabbit Action sp. z o.o. rabbitaction.pl
Raiffeisen Leasing Raiffeisen-Leasing Polska S.A. rl.com.pl
Raiffeisen Polbank Raiffeisen Bank Polska S.A. raiffeisenpolbank.com
REGIS REGIS sp. z o.o. regisfood.com
SAGE Sage sp z o.o. sage.com.pl
Sanofi Sanofi sp. z o.o. sanofi.pl
SIMPLE Simple S.A. simple.com.pl
sonriso TRAVELFIELD sp. z o.o. sp. k. sonriso.pl
Stolbud Stolbud Włoszczowa S.A. / Grupa KORONEA stolbud.pl
Tagomago E-Commerce Solutions sp. z o.o. tagomago.pl
Telepizza TelePizza Poland sp. z o.o. telepizza.pl
T-Mobile T-Mobile Polska S.A. t-mobile.pl
TOPAZ P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski topaz24.pl
TUI TUI Poland sp. z o.o. tui.pl
Valeant Valeant Polska sp. z o.o. vpvaleant.pl
Vera Vera sport sp. z o o. verasport.pl
VIP Collection Wittchen S.A. vipcollection.pl
Vistula Group Vistula Group S.A. vistulagroup.pl
Volkswagen Volkswagen Group Polska sp. z o.o. volkswagen.pl
W.Kruk (grupa Vistula) W. KRUK S.A. wkruk.pl
Wealth Solutions Wealth Solutions S.A. wealth.pl
Werth-Holz Werth-Holz S.A. werth-holz.eu
Wittchen WITTCHEN S.A. wittchen.com
Yonelle Yonelle beauty concept Zwolińska Chełkowska sp. j. yonelle.pl
ZPUE ZPUE S.A. zpue.pl