K2 Media jest Ready to Rock! Trofeum od Google jest nasze!

Oceń artykuł!

W czwartek 12 maja mieliśmy przyjemność odebrać trofeum od Google w ramach konkursu Ready to Rock! Jako jedna ze 150 europejskich agencji otrzymaliśmy zaproszenie na event organizowany przez Google Partners w Berlinie i zostaliśmy uhonorowani statuetką!

Ready to rock trofeum google

Całe wydarzenie odbywało się w fabryce Motorwerk Berlin, w której niegdyś produkowano części samochodowe, a na początku lat 90 organizowany był festiwal Mayday. Obecnie hala jest wykorzystywana do organizacji imprez, głównie dotyczących muzyki Elektro. Nasza impreza utrzymana była w klimacie rockowym, oprócz obejrzenia cudownych występów muzycznych i akrobatycznych, mieliśmy szansę poznać przedstawicieli innych agencji z całej Europy, wymienić się doświadczeniami oraz nawiązać koleżeńskie relacje.

Kilka ujęć z tego eventu 🙂Nasze trofeum jest już w biurze! Razem z zespołem bardzo cieszymy się z wyróżnienia i zapraszamy na naszego FB oraz profil LinkedIn.

K2 Media zespół SEM

Nina Wisniewska
SEM Manager
W K2 Search pracuję od 3 lat i obecnie zajmuję stanowisko Sem Managera. Posiadam komplet certyfikatów Google oraz DoubleClick. Specjalizuję się w branży Health&Beauty. Dla swoich Klientów prowadzę kampanie performencowe, jak i zasięgowe. Jestem pasjonatką internetu i jego możliwości. Na co dzień prowadzę swojego bloga DobreGeny.pl i jeżdżę na rowerze. Jestem wielką fanką zumby i gier planszowych.