K2 Search ze statusem Partnera Google Pemium!

Z przyjemnością informujemy, że K2 Search uzyskało status Partnera Google Premium.

partner premium Google

Do tej pory przez wiele lat szczyciliśmy się mianem Partnera Google, zrealizowaliśmy tysiące kampanii dla naszych klientów i wzieliśmy udział w wielu szkoleniach, konkursach, akademiach i eventach z udziałem Google. Teraz, jako jedna z kilkunastu agencji w Polsce, zostaliśmy uhonorowani statusem Premium, który jest nagrodą za nasze zaangażowanie w rozwój klientów, wiedzę całego zespołu oraz osiągnięcia na kontach Adwords.

Bardzo się z tej okazji cieszymy i gratulujemy innym agencjom ze statusem Premium: Maciej Lewiński, Performance Media, Bluerank, Cube Group, Artefakt.pl, Sunrise System, Value Media, Kompan.pl, Ideo Interactive Agency, MaxRoy, Sempai, Semahead, Up Blue. Jeżeli o kimś zapomnieliśmy, dajcie nam znać w komentarzach.
k2 search google premium partner

Nina Wisniewska
SEM Manager
W K2 Search pracuję od 3 lat i obecnie zajmuję stanowisko Sem Managera. Posiadam komplet certyfikatów Google oraz DoubleClick. Specjalizuję się w branży Health&Beauty. Dla swoich Klientów prowadzę kampanie performencowe, jak i zasięgowe. Jestem pasjonatką internetu i jego możliwości. Na co dzień prowadzę swojego bloga DobreGeny.pl i jeżdżę na rowerze. Jestem wielką fanką zumby i gier planszowych.