Agencja K2Search to lider marketingu w wyszukiwarkach oraz analityki internetowej w Polsce.

Wszystkie prowadzone projekty opieramy na solidnej praktycznej wiedzy. Ekspertyzę K2 Search potwierdzają  zarówno  certyfikaty uzyskane przez nas i naszych specjalistów, referencje wymagających klientów, zarówno małych jak wielkich przedsiębiorstw, jak i wielowymiarowe partnerstwo z Google.

K2 Search  jest częścią Grupy K2 , która od 1997 roku konsekwentnie buduje pozycję partnera polskich oraz zagranicznych firm we wszystkich aspektach ich transformacji cyfrowej i aktywności online. Dzięki zapleczu Grupy K2 możemy oferować klientom K2 Search kompetencje kreatywne, mediowe, produkcyjne i technologiczne.

Patrzymy na biznes klienta szeroko

Aby skutecznie dotrzeć do konsumenta i wywołać u niego pożądaną reakcję, analizujemy całą ścieżkę zakupową i skrupulatnie badamy relację między miejscami odwiedzanymi w sieci, kontaktami z przekazem marketingowym oraz  ich wpływem na realizację celów kampanii.

Przyglądamy się uważnie, jakie miejsce na ścieżce zakupowej zajmuje wyszukiwarka i Adwords oraz jaki owe media mają wpływ na spodziewany efekt komunikacji.

Rozumiemy zależności, w jakich pozostają ze sobą  najróżniejsze media i wiemy, jaki mają wpływ na konwersję. Tworzymy modele atrybucyjne, które pozwalają ocenić efektywność kanału SEARCH i wszystkich działań mediowych online.

Inwestujemy w kompetencje związane z zarządzaniem danymi online, analityką, oraz performance marketingiem.

Z nami będziecie Państwo w dobrych rękach.