Toksyczna Floryda na semKRK #12 ➔ Cezary Glijer

Jak co roku, w drugiej połowie czerwca w krakowskiej Starej Zajezdni spotykają się pasjonaci branży SEO i SEM. Tegoroczna, 12 już edycja konferencji semKRK zgromadziła ponad 500 uczestników, którzy mieli okazje wysłuchać aż 12 prelekcji.  Jedną z nich zaprezentował również nasz Head of SEO – Cezary Glijer.

Cezary postanowił przybliżyć co przyniosły ze sobą ostatnie zmiany w algorytmie wyszukiwarki. Zaznaczył, że nie powinno się od razu panikować i działać pochopnie. Często bywa tak, że nasza strona nie została ukarana – to inne zostały bardziej nagrodzone. Jednak warto przy tym pamiętać o najistotniejszych czynnikach mających wpływ na widoczność i stopniowo eliminować występujące błędy. Jakie to czynniki? Wszystkiego dowiesz się z poniższej prezentacji:

Marcin Górniak
SEO Specialist w K2 Media S. A.
Miłośnik wirtualnych mediów pełną gębą. Oceniam, analizuję, optymalizuję i robię co mogę, by Klient nie musiał powtarzać: „ale zrób Pan, żeby było dobrze”. Nie trzeba mówić – już jest dobrze. Lubię opowiadać, dużo i zazwyczaj z sensem. Do tej pory mogłem czynić to zarówno przed kamerą jak i na antenie radia.

Wyznaję zasadę, że trwanie w miejscu to śmierć, zarówno życiowo, jak i zawodowo. Promuję czynny tryb życia, uwielbiam brać udział w biegach, grać w siatkówkę i bilard. Konsumuję kulturę niczym Kubuś Puchatek miód! Digitalem zajmuję się od dwóch lat.

Z K2 Media jestem związany od 2016 roku. Wierzę, że SEO połączone z odpowiednio prowadzonymi działaniami UX oraz zrozumieniem potrzeb klienta, to przepis na sukces!